امروز، يكشنبه 12 تير ساعت، 2:44
طراحی و برنامه نویسی سایت
  

وب سایت یکی از بخش های جدایی ناپذیر از هر سازمان است. زمانیکه وب سایت شما به خوبی طراحی شده باشد شما می توانید با دنیای تجاری اطراف خود به راحتی ارتباط برقرار کرده و می توان گفت تنها وسیله اطلاع رسانی است که از طریق آن شما می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه در سرتاسر جهان ، کلیه اطلاعات مورد نیاز مشتریان بالقوه خود را در اختیارشان قرار داده و در کمترین زمان آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل نمایید.

وب سایت شما نشان دهنده تصویر شرکت شماست، و می توانید با طراحی حرفه ای قدرت کسب و کار خود را افزایش دهید. داشتن یک وب سایت حرفه ای می تواند کمک به افزایش فروش شما و معرفی شما به هزاران نفر از مشتریان جدید شود به طوریکه مشتریان شما با دیدی باز و خیالی آسود خدمات و محصولاتتان را انتخاب کنند.
بای دیزاین افتخار دارد که از تجربیات خود در زمینه طراحی و ساخت وب سایت ها و پورتال های حرفه ای برای شرکت ها و موسسات و اشخاص مختلف و ارائه خدمات متنوع در محیط اینترنت پذیرای سفارش طراحی وب سایت و تبلیغات اینترنتی شما باشد. ما با ارائه خدمات با کیفیت بین المللی و بهره وری بالا از توانمندی متخصصان و مهندسین با سابقه در این امر می توانیم مشاوری امین در راستای تحقق اهداف تجاری و اقتصادی شما در محیط اینترنت باشیم تا در کنار ما همیشه یک گام فراتر از سایر رقبای خود باشید.

از آنجا که هزینه طراحی بسته به مقدار زمان و کاری است که صرف طراحی می شود ، نمی توان نرخ دقیقی برای برای طراحی سایت بیان نمود. هزینه طراحی بعد از سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه گردیده و به کاربر اعلام می شود.
مشخصه هایی که معمولاً هزینه طراحی سایت را افزایش می دهند عبارت اند از:

   1- نیاز به برنامه نویسی جهت بخش یا قسمتی از سایت.
   2- استفاده از بانک های اطلاعاتی جهت ذخیره داده ها.
   3- چند زبانه کردن سایت، بعنوان مثال فارسی و انگلیسی.
   4- افزایش امنیت و بالا بردن سطح اطمینان سایت.
   5- طراحی کلیپ های تبلیغاتی و اختصاصی.

با توجه به توضیحات ارائه شده چنانچه شما علاقه مند هستید که سایت شما توسط طراحان ما تهیه و طراحی شود می توانید با ذکر موارد زیر از بخش فرم درخواست طراحی سفارش خود را ارسال نمایید، و چون معمولاً هزینه طراحی فقط یک بار پرداخت می شود چنانچه با پرداخت هزینه بیشتر صاحب سایتی امن ، زیبا و جذاب شوید ارزش بیشتری خواهد داشت.

   1- مشخص کردن دقیق امکاناتی که می خواهید در سایتتان ارائه شود.
   2- ذکر رنگ هایی که باید در سایت شما به کارگیری شود.
   3- چنانچه نیاز به لگو ، بنر و ... هم دارید این مورد را قید بفرمایید.
   4- چنانچه برای شما مقدور است سعی کنید نمای کلی سایت را رسم کرده و هر قسمت را به تفکیک مشحص نمایید و طرح کلی را ارسال نمایید. همچنین در صورتی که تصاویری دارید که بایستی در طراحی استفاده شود آنها را نیز ارسال کنید.
   5- ارسال لینک چند نمونه وبسایت که مایل هستید سایت شما تقریبا امکانات و ظاهری شبیه آن را داشته باشد.

پس از ارسال موارد فوق هزینه تخمین زده و به شما اعلام می گردد، بدیهی است پس از اعلام هزینه طراحی هرگونه تغییر در موارد ارسال شده باعث تغییر در هزینه طراحی خواهد شد.

ورود به بخش کاربران
طراحی ویژه سایت هاستینگ

طراحی و برنامه نویسی وب سایت "خدمات هاستینگ" به همراه صفحات کامل و پلنهای اختصاصی شما و ادغام آن با سیستم WHMCS کاملا حرفه ای و برطبق HTML5 و CSS3 با قابلیت اضافه و حذف صفحات مختلف فقط 450000 تومان.

جزئیات بیشتر...

برخی از نمونه کارهای طراحی
سایر خدمات مرتبط با سایت
LiveZilla Live Chat Software