امروز، يكشنبه 12 تير ساعت، 2:45
طراحی و ادغام وب سایت با WHMCS
  

سیستم WHMCS را مي توان به عنوان يك برنامه همه كاره معرفي كرد! مديريت مشتريان، امور مالي و حسابداري و در نهايت پشتيباني از جمله كارايي هاي اين سيستم مي باشد. براي شركت هاي ارائه دهنده خدمات ميزباني وب و ثبت دامنه، whmcs يكي از پركاربردترين و كاربر پسندترين برنامه هاي تحت وب مي باشد. امكان سفارش، پرداخت آنلاين و تحويل آني سفارش مشتري مراحل وقت گير تهيه محصول و ارسال به مشتريان را تسهيل كرده است.

وب سایت بای دیزاین با توجه به نياز شركت هاي ارائه دهنده خدمات تحت سيستم WHMCS اقدام به طراحي قالب هاي سازگار با آخرين نسخه هاي منتشر شده و با در نظرگرفتن اصول طراحي وب نموده است. امكان طراحي يكپارچه وب سايت شما يكي از مزاياي طراحي قالب در اینجا مي باشد. کلیه طراحی هایی که انجام میشود با آخرین متد و استانداردهای نوین HTML5 و CSS3 و بر پایه Div می باشد که علاوه بر کم حجم بودن و لود شدن سریع وب سایت شما، سازگاری بسیار خوبی با موتورهای جستجوگر دارد تا مطالب سایت شما به سرعت ایندکس و پیدا شود.

هزینه طراحی قالب و ادغام با سیستم WHMCS از 500000 تومان شروع و تا حداکثر 800000 تومان متغیر است.پیشنهاد ویژه:
به مدت محدود این مدل طراحی برای همگان با مبلغ 450 هزار تومان انجام میشود.

ورود به بخش کاربران
طراحی ویژه سایت هاستینگ

طراحی و برنامه نویسی وب سایت "خدمات هاستینگ" به همراه صفحات کامل و پلنهای اختصاصی شما و ادغام آن با سیستم WHMCS کاملا حرفه ای و برطبق HTML5 و CSS3 با قابلیت اضافه و حذف صفحات مختلف فقط 450000 تومان.

جزئیات بیشتر...

برخی از نمونه کارهای طراحی
سایر خدمات مرتبط با سایت
LiveZilla Live Chat Software