امروز، يكشنبه 12 تير ساعت، 3:23
شرایط سایت
  

» بند 1: بای دیزان متعهد میشود، طبق مواردی که کاربر در فرم سفارش درخواست طراحی ارسال نموده است، طراحی و برنامه نویسی آن را اجرا و پیاده سازی نماید و در برخی بخش ها که مطابق با استاندارد طراحی نیست آن را با هماهنگی مشتری اصلاح کرده و طراحی را تکمیل می نماید.

» بند 2: پس از ارسال درخواست توسط مشتری، هزینه تخمین زده میشود و حداقل مبلغ انجام کار به مشتری اعلام و کاملا اخذ میگردد. در صورتی که پس از انجام کار توسط بای دیزاین هزینه های جانبی و اضافی به مبلغی که در ابتدا ذکر شده است افزوده شود، مشتری موظف است پس از اتمام کار و قبل از تحویل فایلهای طراحی خود هزینه های اضافی را تمام و کمال بپردازد.

» بند 3: هزینه طراحی و برنامه نویسی قابل قسط بندی و پرداخت طی مدت زمان های مشخص نیست و کل مبلغ قبل از شروع کار اخذ میگردد مگر در صورتی که هزینه کل طراحی بالای 800 هزار تومان شود که در اینصورت، کاربر میتواند فقط 800 هزار تومان را بپردازد و مابقی را پس از اتمام کار پرداخت نماید. لازم به ذکر است که قبل از تسویه حساب کامل هیچ گونه فایلی از طراحی انجام شده به مشتری واگذار نخواهد شد.

» بند 4: در صورتی که مشتری از طراحی انجام شده راضی نباشد، قسمتهای مختلفی که مورد پسند ایشان نیست را اطلاع میدهد تا تغییرات اعمال شود ولی اگر این بخش ها قبلا در روز سفارش توسط خود مشتری عنوان شده باشد ولی حالا مایل به تغییر آن باشد جهت تغییر آنها، هزینه های اضافی اخذ میگردد.

» بند 5: طراحی های انجام شده توسط بای دیزاین کاملا استاندارد بوده و بر پایه قابل نمایش بودن در جدیدترین مرورگرهای معروف می باشد. لذا اگر مشتری سایت خود را بعنوان مثال در مرورگر قدیمی اینترنت اکسپلورر نسخه 6 به خوبی مرورگرهای نوین مشاهده نکند این مورد خارج از تعهدات بای دیزاین می باشد و تعهد ما نمایش صحیح و سالم طراحی در آخرین نسخه از مرورگرهای روبرو می باشد: Firefox, Internet Explorer, Google Chorom, Opera

» بند 6: مسئولیت محتوای وب سایتهای طراحی شده توسط بای دیزاین به عهده مشتری می باشد، با این وجود قبل از طراحی و یا در حین طراحی در صورتیکه احساس شود وب سایتی که قرار است توسط بای دیزان طراحی شود خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد از انجام طراحی صرف نظر میشود و در صورتی که بخشی از طراحی صورت گرفته باشد هزینه آن بخش محاسبه و مابقی هزینه عودت داده خواهد شد.
ممکن است سایتی توسط بای دیزاین طراحی و تحویل مشتری شود و هیچ مورد مشکوکی اعم از خلاف قوانین در آن مشهود نباشد ولی در آینده مشتری اقدام به انتشار مطالبی در سایت فوق کند، این مورد نیز از وظایف بای دیزان خارج است و کلیه پیامد های ناشی از مطالب درج شده به عهده مشتری خواهد بود.

» بند 7: در حال حاضر مالیات کلیه سرویسهای سایت 0 درصد می باشد و هنگام سفارش هیچ گونه مالیات بر ارزش افزوده ای از کاربر اخذ نمیگردد. در صورتی که در آینده برخی از سرویسها شامل مالیات باشد کاربران در فرم سفارش قادر به مشاهده میزان مالیات هستند.

» بند 8: بای دیزاین مي‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن شرايط و ضوابط تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعي مي‌کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين قسمت، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، مي توانيد از ادامه همکاری با ما صرف نظر کنید، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.

سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت، به منزله مطالعه كامل و دقيق "شرايط و ضوابط" و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود

ورود به بخش کاربران
طراحی ویژه سایت هاستینگ

طراحی و برنامه نویسی وب سایت "خدمات هاستینگ" به همراه صفحات کامل و پلنهای اختصاصی شما و ادغام آن با سیستم WHMCS کاملا حرفه ای و برطبق HTML5 و CSS3 با قابلیت اضافه و حذف صفحات مختلف فقط 450000 تومان.

جزئیات بیشتر...

برخی از نمونه کارهای طراحی
سایر خدمات مرتبط با سایت
LiveZilla Live Chat Software